ATK Edukacja – Akademia im. Tadeusza Kotarbińskiego

Edit Content

#ATKedukacja

Polityka Prywatności Akademii Tadeusza Kotarbińskiego (ATK) 

  

Niniejsza Polityka Prywatności ma na celu poinformowanie Użytkowników o zasadach gromadzenia, przetwarzania, wykorzystywania i ochrony danych osobowych na stronie internetowej Akademii Tadeusza Kotarbińskiego (ATK). 

  1. Administracja danych osobowych

  Dane osobowe Użytkowników przekazywane podczas korzystania ze strony internetowej Akademii Tadeusza Kotarbińskiego są administrowane przez dwie spółki: 

  

  1. a) Centrum Edukacyjne Technik Sp. z o.o.
  2. b) Pomorska Akademia Kształcenia Zawodowego Sp. z o.o.

  

Wszystkie kwestie związane z przetwarzaniem danych osobowych Użytkowników są obsługiwane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). 

  

2. Gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych

  

Dane osobowe Użytkowników są zbierane i przetwarzane w celach związanych z korzystaniem ze strony internetowej ATK, takich jak: 

  

– rejestracja i logowanie na stronie, 

– udział w rekrutacji na studia, kursy i szkolenia, 

– korzystanie z usług ATK, takich jak forum dyskusyjne, newsletter czy inne usługi online, 

– kontakt z ATK w celu uzyskania informacji lub wsparcia. 

  

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do korzystania z niektórych funkcji strony internetowej ATK. 

  

3. Ochrona danych osobowych

  

ATK zobowiązuje się do ochrony danych osobowych Użytkowników, stosując odpowiednie środki techniczne i organizacyjne, mające na celu zabezpieczenie danych przed utratą, zniszczeniem, nieuprawnionym dostępem czy innymi formami naruszenia prywatności. 

  

4. Udostępnianie danych osobowych

  

Dane osobowe Użytkowników mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na podstawie obowiązującego prawa oraz podmiotom współpracującym z ATK w celu realizacji usług na rzecz Użytkowników, takim jak np. dostawcy systemów informatycznych. 

  

5. Prawa Użytkowników

  

Użytkownicy mają prawo do dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

  

6. Zmiany w Polityce Prywatności

  

ATK zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w Polityce Prywatności, o czym Użytkownicy zostaną poinformowani na stronie internetowej ATK. Wszystkie zmiany będą zgodne z obowiązującymi przepisami prawa. 

  

7. Informacja o jednostkach edukacyjnych prowadzonych przez Centrum Edukacyjne Technik Sp. z o.o. i Pomorska Akademia Kształcenia Zawodowego Sp. z o.o.

  

Wszelkie informacje, które dotyczą Akademii Tadeusza Kotarbińskiego (ATK), odnoszą się do jednostek edukacyjnych prowadzonych przez Centrum Edukacyjne Technik Sp. z o.o. oraz Pomorska Akademia Kształcenia Zawodowego Sp. z o.o. Wszystkie działania i usługi oferowane przez ATK są realizowane przez te spółki we współpracy z innymi instytucjami i partnerami. 

  

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań dotyczących niniejszej Polityki Prywatności, prosimy o kontakt z ATK za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej.